Veiling

Regelmatig zullen wij producten op diverse veilingen plaatsen. Dit kan bij onze eigen veiling, hier op deze website zijn, of op andere internetveilingen.

Voor ons is dit, naast een vorm van promotie en reclame voor onze website, een prima mogelijkheid om speciale producten onder de aandacht te brengen, restanten op te ruimen of om een extra verkoopkanaal te benutten.

Regelmatig starten we veilingen met een startbedrag van slechts € 1,- Afhankelijk van het verloop van zo'n veiling kan het zijn dat u zo'n product voor een spotprijs op de kop kunt tikken. We zullen hier ook producten verkopen waar wij in de loop der tijd tegenaan gelopen zijn. Dit kan varieren van DVD tot bijvoorbeeld een glazen schaakspel of retrogaming.

Ricardo

Met regelmaat hebben wij veilingen op www.ricardo.nl. Wij proberen afwisselend veilingen van grote diversiteit te plaatsen om op deze manier voor ieder wat wils te kunnen bieden.

Kijkt u zelfs eens bij onze Ricardo veilingen, misschien is er iets van uw gading bij (klik op de reclame banner van Ricardo hieronder om onze veilingen te zien).

Klik naar ricardo.nl

Duitendief

De veiling op onze eigen website moeten we nog vorm geven. We zullen ervoor zorgen dat er, zodra dit gedeelte af is, altijd wel iets te vinden is. Let u goed op de omschrijvingen bij de producten op onze veilingen. Het kan zijn dat er incomplete of licht beschadigde producten tussen zitten.